Nasze wartości

Niezawodność

Zdolność do dostarczania nawet w trudnych czasach dzięki dobremu planowaniu i przy optymalnym magazynowaniu surowców, zabezpieczeniu cen w zakupach, elastycznym zdolnościom produkcyjnym i dostosowaniu do wymagań klientów.

Już w 1909 roku, kiedy Jean Wester założył firmę Westerwerke w Spich, słowo i uścisk dłoni uważano za niezawodną umowę gwarantującą pewną dostawę obiecanych usług i towarów.  Do dziś stosujemy podobne zasady.
Ale dziś niezawodność oznacza znacznie więcej. Oznacza to zdolność do dostarczania nawet w trudnych czasach poprzez dobre planowanie i optymalne magazynowanie surowców, poprzez zabezpieczanie cen w zakupach, poprzez elastyczne moce produkcyjne i  dostosowywanie się do wymagań klientów.
Dlatego zarówno w Wester Mineralien, jak i w Polmineral  przywiązujemy największą wagę do spełniania wymagań naszych klientów i odpowiednio dopasowujemy cały nasz proces produkcyjny, by być stale przygotowanym również na specjalne wymagania klientów. Planujemy z dużym wyprzedzeniem i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi międzynarodowymi dostawcami.
Nasza struktura korporacyjna i ciągła optymalizacja produkcji pozwalają nam na dokonywanie korekt i dostosowywanie się do konkretnych problemów w krótkim czasie.
Elastyczność i zadowoleni klienci - tak rozumiemy niezawodność. I to jest dokładnie to, co dostarczamy każdego dnia.

Kolegialność

W Polmineral każdy wnosi swoją wiedzę, aby stworzyć najlepsze możliwe, być może wyjątkowe rozwiązanie dla klienta.

Polmineral zawdzięcza swoją wyjątkowość zaangażowanym, profesjonalnym i elastycznym pracownikom.
We wszystkich obszarach firmy kolegialna współpraca rodzinnej firmy tworzy potencjał w produkcji i rozwoju klasycznych i innowacyjnych produktów.
Elastyczność, responsywność i przede wszystkim jakość Polmineral wynika z ponadprzeciętnego zaangażowania i know-how jej pracowników. Każdy wnosi swoją wiedzę, aby stworzyć najlepsze możliwe, a nawet unikalne rozwiązanie dla klienta.
Praca zespołowa, która przekonuje.

Wiedza

Firma rodzinna od ponad stu lat

Każdy, kto zawodowo zajmuje się minerałami od ponad stu lat, ma niepodważalną przewagę: zna się na rzeczy. Od 1909 roku Wester Mineralien  wykorzystuje swoje doświadczenie.
Zdobyta w ten sposób wiedza jest nieocenionym atutem, gdy trzeba znaleźć rozwiązania dla specyficznych wymagań klienta.
Zaufanie wynika z kompetencji. Jest to niewątpliwie jedna z zalet Polmineral.

ELASTYCZNOŚĆ

Czy masz wyjątkowe oczekiwania? Chętnie pomożemy.

Elastyczność oznacza możliwość dostosowania się do nowych wymagań w krótkim czasie. Dzięki strukturze korporacyjnej Polmineral radzimy sobie z tym bez żadnych problemów. W przeciwieństwie do dużych producentów, Polmineral potrafi w krótkim czasie dostosować swoje  linie produkcyjne, a także wdrożyć rozwiązania specjalne.
Zmienny rynek wymaga nieszablonowej pracy i krótkoterminowych, nieskomplikowanych rozwiązań: właśnie w tym się specjalizujemy.

ZORIENTOWANIE NA ROZWIĄZANIA

Ciągły rozwój i przyszłość zawsze w zasięgu wzroku

W rozwiązaniach dla klientów Polmineral polega na połączeniu sprawdzonej technologii, indywidualnego, innowacyjnego dalszego rozwoju i know-how zdobytego na podstawie stuletniego doświadczenia. 
Ponieważ to nie sama technologia, ale jej optymalne zastosowanie robi różnicę - od laboratorium do maszyny. 
Jeśli chodzi o warunki i potrzeby produkcyjne, zawsze pamiętamy o potrzebie produkcji jak najbardziej przyjaznej dla środowiska. Również tutaj nasze działania zorientowane efektywne  rozwiązania są codziennym wyzwaniem, zarówno w przypadku prostych ulepszeń, jak i większych inwestycji w przyszłość, takich jak nasz system słoneczny.

Polmineral nieustannie poszukuje ulepszeń - we wszystkich obszarach firmy.

Wiedza + { Interesujące fakty Publikacje Aktualności